kancelaria adwokacka śren

Kancelaria Adwokata Piotra Karcza rozpoczęła działalność w roku 2002 i jest prowadzona jako Kancelaria indywidualna o dominującym cywilnoprawnym profilu. Od samego początku Kancelaria zajmuje się obsługą małych i średnich przedsiębiorstw i na przestrzeni ponad dziesięciu lat działalności zdobyła w tym zakresie znaczne doświadczenie oraz zaufanie wielu klientów.

 

Celem Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na wysokim poziomie oraz dbałość o dobre relacje z klientami.

 

 

Doświadczenie

Otwierając Kancelarie w roku 2002 mogłem oprzeć się na solidnych podstawach, jakie stanowiło doświadczenie zawodowe, które nabyłem w pracy w renomowanych poznańskich kancelariach adwokackich, w tym w pracy w Kancelarii Adwokata Tomasza Grzybkowskiego, a także kancelarii Mecenas Żanny Dembskiej oraz Mecenasa Wiesława Michalskiego.

 

Obecnie najważniejszym źródłem doświadczeń mojego zespołu jest jednak nasza własna praktyka. Szeroki profil działania kancelarii zmusza wszystkich prawników pracujących Kancelarii do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, a różnorodność prowadzonych spraw, pozwala na stałe doskonalenie umiejętności zawodowych w praktyce.

 

Potencjał i doświadczenie jakim dysponuje aktualnie Kancelaria, to wiedza całego naszego zespołu. Nasza wiedza jest dostępna dla każdego naszego klienta, jest dostępna dla Ciebie.

   

Zaangażowanie

Jestem dumny z faktu, że obecnie Kancelaria stanowi zespół młodych, zdolnych i ambitnych ludzi, dla których prawo to życiowa pasja. Dokładam wszelkich starań, aby każdy członek tego zespołu rozumiał, że proste wartości jak rzetelność, uczciwość, lojalność i terminowość stosowane konsekwentnie i niezmiennie, znaczą więcej aniżeli pojedynczy spektakularny sukces.

 

Wartości te stanowią dla mnie podstawę budowania dobrych relacji Kancelarii z klientami.Doceniają je przede wszystkim Ci spośród nich, którzy współpracują z nami stale i mogą je oceniać w dłuższej czasowo perspektywie.

   

Misja

Postrzegam prawo, w sposób pozytywny, jako kreatywny instrument budowania nowej rzeczywistości. Według mnie od każdego, kto z tą rzeczywistością się zderza zależy czy instrument ten będzie mu dobrze, czy też źle służyć. W otaczającej nas rzeczywistości gospodarczej, w gąszczu zmieniających się przepisów prawa, nie łatwo się jednak poruszać.

 

Dlatego tak ważne jest aby, korzystać z pomocy profesjonalistów zawczasu, a nie dopiero wówczas, gdy problem trzeba rozstrzygać przed Sądem w toku żmudnego procesu.

 

 

Nabyte na przestrzeni lat doświadczenie, pozwala mi twierdzić, że przedsiębiorcy oraz ludzie, który stosują się do powyższych zasad w sposób pewny i bezpieczny realizują nawet bardzo odważne cele. Zespół prawników mojej Kancelaria służy wiedzą i doświadczeniem, zawsze wtedy, gdy pragniecie Państwo tworzyć, rozwijać lub chronić swoje przedsięwzięcia.

 

Naszym celem jest stworzenie nowoczesnej Kancelarii świadczącej usługi prawne na wysokim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Wierzymy, że możemy ten cel osiągać wraz z rozwojem i postępem osiąganym przez nas oraz naszych klientów.

Kontakt

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Karcz

Tel/fax: 61 28 30 767
Tel. kom.: 502 050 085
Tel. kom.: 502 046 752

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Copyright ©

Kancelaria Adwokacka

Piotr Karcz - 2007-2020
Projekt i wykonanie: single STUDIO